Telegram Grup Üyesi Satın Al

 

Telegram grupları, ortak bir konu ile ilgilenen kişileri bir arada sınırsız bir şekilde toplamanın en kolay yolu olmak ile birlikte grup içerisindeki yönetimi sağlaması vb konulardaki en önde gelen platformlardan birisidir. Telegram’ın içerisinde barındırdığı özelleştirilebilir botlar ile grup içerisinde interaktif bir ortam yaratılabilmektedir. Sizde Telegram grubunuzdaki üyeleri hızlıca arttırmak için telegram grup üyesi (takipçisi) satın alabilirsiniz.

Telegram grup üyesi arttırmak, zor bir süreç olmak ile birlikte kaliteli bir platform altında istediğiniz hedef kitlelere erişmeye başladığınızda bu grup üzerindeki üyelerden kazanç elde edebilir, reklam yapabilir, işletmenizin ürünlerini satabilir ve daha birçok konuda prestij ve gelir elde edebilirsiniz.
 

 

Nasıl Telegram Grup Üyesi Satın Alabilirim?

 

365sosyal.com, Türkiye’nin en çok Telegram hizmetleri sunan sitelerinden birisidir. Grup üyesi, kanal üyesi, Telegram paylaşımlarınız için görüntülenme ve yaptığınız veya istediğiniz anketlere oylama (vote) satın alabilirsiniz. Birkaç saniyede nasıl grup üyesi arttırmak için üye satın alabilirsiniz bundan bahsedelim:

 1. Telegram Grup Üyesi” kategorimizden grubunuza ne kadar üye göndermek istiyorsanız size uygun paketi seçin ve “Satın Al” butonuna tıklayın ve ardından grubunuzun bağlantı linkini boş kutucukta yer alan temsili örnek bağlantı linki gibi yazarak ikinci adıma geçebilirsiniz.
 2. Gelecek sayfadaki isim-soyisim vb. bilgileri doldurun.
 3. Ardından son aşama sayfasında ödeme seçeneklerinden size uygun olanı seçecek ve ardından ödeme işlemini gerçekleştireceksiniz.

Ödemenizin onaylandıktan sonra tüm siparişleriniz hızlıca işlem sıralamasına eklenir ve tamamlanır.

 

Telegram Grup Üyesi Nasıl Arttırılır?

 

Şimdi sizlere “Telegram grup üyesi artırma hilesi” için şu linke tıklayın ve üyelerinizi artmasını izleyin demek isterdik fakat böyle bir sihir yok. Sosyal medya platformlarında yükselmek için sabırlı olmak gerekir bu çok zaman alan bir süreçtir…
Dilerseniz hemen Telegram grup üyesi paketlerimizden satın alarak, organik üyelerinizden artmasını için ön hazırlıklara başlayabilirsiniz.

Telegram grup üyesi arttırma yöntemleri;

 1. Temel gereksinimleri karşılayın
  Telegram grubunuz için güzel ve sizinle özdeşleşen bir profil resmi eklemelisiniz ve ayrıca kanal ile alakalı bilgileri hedef kitlenizi etkileyecek şekilde girmelisiniz. Grup linkinizi yine isminiz ile aynı veya benzer kısa bir şekilde özelleştirmelisiniz.
 2. Arkadaşlarınızı davet ederek başlayın
  Boş bir gruba kimse katılmak istemiz bu sebeple üye satın alabilirsiniz veya gruba kişi listenizdeki arkadaşlarınızı tek tek davet ederek başlayabilirsiniz.
 3. Grubunuz ile alakalı bloglar yazın
  Grubunuzun Telegram sonuçlarında yer alacaktır ama peki neden google’da yer alması için bir çalışma yapmıyorsun? Reddit, tumblr veya herhangi bir blog sitesinde grubunuz ile alakalı bir başlık oluşturun. Örneğin bir kripto para grubunuz varsayalım blog sitelerine üye olup “Türkiye’nin Kripto Para Grubu” başlıklı bir konu oluşturun ve hedef kitlenizin aratabileceği kelimeleri barındıran bir tanıtım yazısı ile paylaşın. Arama motoru sonuçlarında sizi keşfedebilecek binlerce kişi olabilir.
 4. Telegram tanırım sitelerine grubunuzu ekleyin
  İnternette yüzlerce yeni Telegram tanıtım siteleri oluşmaya başladı, grupları ve kanalları kategorize ederek ziyaretçilerine tanıtımlar yapmaktalar. Sizde kendi grubunuzu bu sitelerdeki ilgili kategorilere ekleyin ve sık sık güncelleyin.
 5. Diğer sosyal medya platformlarından yararlanın
  Benzer hedef kitlelere hitap ettiğin platformlarda kendi grubun ile alakalı tanıtımlar yaparak üye sayını arttırabilirsin.
 6. Benzer Telegram gruplarından faydalanın
  Birçok grupta reklam ve tanıtım yasaktır fakat reklam yapabileceğiniz üst grupları bularak grubunuzun tanıtabilirsiniz.
 7. Özel yarışmalar düzenleyin
  Grup içerisinde üye davet eden kişileri ödüllendirebileceğiniz yarışmalar düzenleyin. Özel botlar ile bu yarışmaya katılanları tespit edebilir ve ödüller ile teşviki arttırabilirsiniz.
 8. İçeriklerinizi özelleştirin
  Paylaştığınız içeriklere logonuzu veya adınızı ekleyerek paylaşan veya görüntüleyen kişiler üzerinden kaliteli ve kolay kolay unutulmayacak bir aşinalık bırakabilirsiniz.
 9. Hashtag’ler kullanın
  Hem Telegram arama sonuçlarında öne çıkmak hem de mevcut üyelerinizin kolay yoldan ilgili hashtag’de yer alan içeriklere ulaşmasını kolaylaştırın.
 10. Yaratıcı olun
  İçeriklerinizi en kaliteli ve en özgün şekilde oluşturmaya özen gösterin, üyelerinizi memnun ederseniz üye sayınız her geçen gün hızlıca artacaktır.
 11. Telegram üyesi satın alın
  365sosyal.com ‘da yer alan uygun fiyatlı Telegram grup üyesi satın al hizmetlerimizden faydalanabilir ve zaman kaybetmeden grup üyelerinizi hızlıca arttırabilirsiniz.

 

Neden Telegram Grup Üyesi Satın Almalıyım?

 

Telegram grup üyesi satın almak bir diğer ifade ile Telegram takipçi satın almak için birçok neden vardır. En basit ve en temel sebep güvenilirliği ve etkileşimini arttırmaktır. Grubunuzu üye sayısı az ise sizleri yeni keşfeden kişilerde bırakacağınız ilk intiba eğer içerikleriniz çok iyi değil ise çok yetersiz kalacaktır. Bir diğer neden etkileşim, üye sayınız az ise gerçek ve aktif üyeleriniz grup içerisinde konuşma başlatma konusunda çekimser olacaktır.

Şimdi neden grup üyesi satın almalısın kısaca özetlemeye çalışalım:

 • Grup üye sayınız ne kadar çok ise sizi keşfedecek yeni potansiyel üyeleri, grubu katılmasını sağlamak o kadar fazla olacaktır.
 • Grup üyesi satın almanız ve üye sayınızın fazla olması gruplarda etkileşim, içerik ve konuşmalar çok daha fazladır bu hem etkileşiminizi hem de organik üye artışınızı hızlandırır.
 • Yeni başlıyorsanız veya yeni bir sürece giren bir bir gruba sahipseniz insanlarda çok daha büyük bir platform olmanızı kanıtlamak için üye satın alarak bir ivme yakaladığınızı gösterebilirsiniz.

 

Kimler Telegram Grup Üyesi Satın Almalı?

 

Telegram üye sayısı kısıtlaması olmaması ve içeriklerin güvenliği konusunda ne çıkan değişiklikler sonrası çok tercih edilen platformlardan birisi haline geldi. Özellikle cryptocurrency, ico, airdrop, forex ve çeşitli borsa sinyal grupları başta olmak üzere yetişkin içerik dağıtıcıları, sohbet ve grupları kısacası Telegram’da var olmak isteyen herkes grup üyesi satın alabilir.

 

Telegram Grup Üyesi Hilesi Satın Almak Güvenli Mi?

 

365sosyal.com olarak tüm Telegram hizmetlerimiz %100 organik yazılım altyapısından sağlanmaktadır. Telegram üye satın aldığınız için grubunuzu kapatmaz, şayet böyle bir şey olsa idi Telegram’da grup kalmazdı veya işletmeler rakip firmaların gruplarına üye satın alarak kapattırmaya çalışırdı. Telegram grup üyesi satın almak güvenlidir ayrıca sipariş verirken sizden sadece grup linkinizi isteriz. Sizden şifrenizi isteyen veya kendilerini yönetici olarak grubunuza eklenmeyi talep eden sitelerden kesinlikle uzak durunuz!
 

Neden 365sosyal.com’dan Telegram Grup Üyesi Satın Almalıyım?

 

365sosyal.com olarak yıllar boyu yaptığımız Telegram bot ve yazılım çalışmaları ile sektördeki en yetkin Telegram panelleri arasına girdik ve birçok Telegram projesini hayat geçirdik. Telegram Türkiye’deki en tren kanal ve gruplar ile birçok kez çalışma yaptık.

Ödeme seçeneklerimiz ve siparişleri en hızlı şekilde işleme alan yazılımsal altyapımız ile sizden şifre, yöneticilik vb. hiçbir şeye gereksinim duymadan üyelerinizi vereceğiniz grup linkine anında gönderim sağlayıruz. Whatsapp destek hattımız 7/24 aktif bir şekilde tüm sosyal medya ihtiyaçlarınızı karşılamak için hizmete açıktır.
 

Sizde Telegram grup üyesi arttırmak için Telegram grup üyesi satın alabilir, gruplarınızdaki organik üye ve etkileşimlere hızlıca sahip olabilirsiniz.